24-latka ukryła 1,5 tys. działek amfetaminy

2018-05-14

Blisko 1500 dilerskich działek można by przygotować z amfetaminy, którą ukrywała w swojej piwnicy 24-letnia mieszkanka Będzina. Młoda kobieta została zatrzymana przez policjantów z grupy antynarkotykowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. 

24-latka była poszukiwana przez policjantów w związku z informacjami, że może posiadać przy sobie narkotyki.

Policjanci z będzińskiej komendy zwalczający na co dzień przestępczość narkotykową uzyskali informację o 24-letniej mieszkańce miasta, która może posiadać przy sobie narkotyki. Poszukując kobiety kryminalni napotkali ją w pobliżu miejsca zamieszkania w centrum miasta. Będzinianka wraz z dwoma swoimi znajomymi próbowała w nietypowy sposób dostać się do wnętrza użytkowanej przez siebie piwnicy. Zamiast skorzystać z drzwi wejściowych do pomieszczenia, 24-latka zamierzała wejść przez otwór wsypowy na zewnątrz budynku. W trakcie przeszukania piwnicy policjanci znaleźli pojemnik, w którym znajdował się plastikowy worek z charakterystycznym białym proszkiem.

- informuje podkom.Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Pp przeprowadzonym badaniu technik kryminalistyki potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Kobieta przyznała się już do posiadania zakazanej substancji. O jej dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd. 24-latce grozi teraz nawet 8 lata więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress