Dwóch zawodników opuściło MKS Będzin

2018-05-10

Przygoda Rafaela Araujo w klubie z Będzina dobiegła końca. Podobnie jest w przypadku Marcina Walińskiego. Obu zawodników w barwach będzińskiego MKS-u grało przez ostatnie dwa sezony.

Fot: Wojtek Borkowski / Fotoborkowscy

Rafael Araujo grając w MKS-ie Będzin zdobył aż 1007 punktów (848 atakiem, 81 zagrywką i 78 blokiem). Pięciokrotnie otrzymywał statuetkę MVP.

Nadszedł czas, by się pożegnać, ale i podziękować wszystkim za to, co dla mnie zrobili. Dziękuję klubowi, miastu i kibicom za otrzymane wsparcie oraz niesamowitą atmosferę na każdym meczu. Jestem bardzo zadowolony z progresu poczynionego w Będzinie. To był naprawdę dobry czas na naukę i poprawę mojej gry.

- przekazał siatkarz.

Marcin Waliński statuetkę MVP zdobył aż 11 razy, dla Będzina wywalczył 753 punkty (657 atakiem, 50 zagrywką, 46 blokiem).

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować zarządowi i kierownictwu klubu oraz trenerom za okazane zaufanie i możliwość regularnej gry. Oni uwierzyli we mnie, dzięki czemu ja uwierzyłem w siebie, że potrafię grać w siatkówkę i to na dobrym poziomie.

 - powiedział siatkarz.

Jak przekazuje klub w kolejnym sezonie w barwach MKS-U zagra na pewno Michał Potera. To jednak początek transferów, o dalszych zmianach  będziemy Was informować.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress