Krwawy finał braterskiej sprzeczki

2018-05-22

19-letni mieszkaniec Sosnowca w trakcie awantury dźgnął nożem swojego młodszego brata. Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z mieszkań w dzielnicy Zagórze.

Fot: KMP w Sosnowcu.

Ze zgłoszenia jakie otrzymali funkcjonariusze wynikało, że to zgłaszający zajście 19-latek został zaatakowany przez swojego 17-letniego brata. Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że sprawa wygląda zupełnie inaczej

Po godzinie 12.00 funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji III w Sosnowcu udali się do jednego z mieszkań w dzielnicy Zagórze, gdzie według zgłoszenia miało dojść do awantury między braćmi. Na miejscu zastali zgłaszającego, który oświadczył, iż jego nietrzeźwy brat będąc także pod wpływem tzw. „dopalaczy” jest agresywny, wszczyna awantury oraz rzuca w niego nożami i szklanymi butelkami. Funkcjonariusze wraz z osobą zgłaszającą udali się do mieszkania. W jednym z pomieszczeń zauważyli potłuczone szkło, ślady krwi oraz mężczyznę z wbitym w udo nożem.

- informuje podinsp. Mariusz Łabędzki z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Policjanci niezwłocznie udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu 17-latkowi oraz wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego, które zadecydowało o hospitalizacji mężczyzny.

Funkcjonariusze ustalili, iż to zgłaszający ugodził swojego 17 letniego brata nożem. W związku z powyższym został on zatrzymany.

- dodaje podinsp. Łabędzki.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress