Manifest artystyczno-żywieniowy Teatru Dormana (wideo)

2018-05-09

Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie ogłosił niedawno „upadek” niezdrowych przekąsek. Teraz w przerwie między spektaklami króluje samo zdrowie.

Zastąpiliśmy je zdrowymi „suszkami”, są morelki, śliweczki, dynia, słonecznik, są suszone płaty mango. Wszystko fajnie i atrakcyjnie zapakowane i tanie, bo wszystko jest za 2 zł. Robimy to by dawać dobry przykład, by pokazać dzieciom i opiekunom, że można jeść fanie i zdrowiej. 

- mówi Paweł Klica, dyrektor Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.

W odnowionej kawiarence znajdziemy dziś łuski smoka będące pestkami dyni czy całuski, pod którymi kryją się kandyzowane truskawki. Pomysł zdrowych przekąsek w teatrze trafił nie tylko do najmłodszych, takie rozwiązanie chwalą rodzice małych widzów.

Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł, wszystko wygląda ciekawie, jeszcze nie spróbowałyśmy, ale pierwsze wrażenie i nazwy są bardzo interesujące i mam nadzieje, że będzie smakowało. 

- komentuje Eliza, mama Nadii.

Po obejrzanym spektaklu w kawiarence znajdzie się również coś dla opiekunów. Świeżo mielona kawa i prawdziwa sypana herbata z takich teatralnych filiżanek smakuje wyśmienicie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress