Policja poszukuje świadków wypadku

2018-05-10

W poniedziałek, 7 maja, około godziny 21.25 na ul. Grabowej w Sosnowcu doszło do wypadku z działem motocyklisty. Kierujący samochodem nie ustąpi pierwszeństwa jadącemu motocyklem 43-letniemu mężczyźnie. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu prowadzą intensywne działania w celu ustalenia tożsamości sprawcy wypadku. Cenne mogą okazać się relacje świadków, dlatego mundurowi proszą o pomoc, wszystkie osoby, które mogą wiedzieć coś o tej sprawie,

Kierujący szarym samochodem, wykonując manewr zmiany pasa ruchu, nie udzielił pierwszeństwa kierującemu motocyklem mężczyźnie, w wyniku czego doszło do przewrócenia się jednośladu. Kierujący nim 43-latek doznał obrażeń ciała. Sprawca wypadku, nie zatrzymując się, odjechał. Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają na jego temat jakiekolwiek informacje o kontakt z referentem sprawy pod nr 032 2961306, Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod nr 032 2961200 lub 032 2961255 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Apel policjantów skierowany jest również do sprawcy, kierującego tamtego dnia szarym samochodem. Kierowca proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej w Sosnowcu, jest bowiem prawdopodobne, że sprawca nie jest w ogóle świadomy, że doszło do zdarzenia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress