Poszukiwany sprawca kradzieży

2018-05-28

W jednym z czeladzkich centrów handlowych skradziono towar na kwotę blisko 900 złotych. Kradzieży dokonał młody mężczyzna, policja chcą ująć sprawcę publikuje zapis monitoringu. 

Fot: KPP w Będzinie

Do przestępstwa doszło w dniu 16 kwietnia bieżącego roku. Prezentowany na zdjęciu mężczyzna dokonał kradzieży artykułów spożywczych  w postaci 12 sztuk  kawy Lavazza, 45 sztuk czekolady Lindt, 120 szt. batonów Kinder Bueno.

Mężczyzna odpowiedzialny za kradzież ma około 20 lat, jest szczupłej budowy ciała, był ubrany w czarna bluzę z kapturem, spodnie koloru niebieskiego, buty czarne sportowe, na głowie czarna czapka z daszkiem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży, prosimy o niezwłoczny kontakt z czeladzkimi policjantami tel. (32) 36 80 510,  (32) 36 80 529 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

- apelują policjanci.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress