Quebonafide w Sosnowcu wystąpi 11 czerwca

2018-05-14

Quebonafide jest gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Music Presents, która wystartuje już za kilka tygodni. Muzyczny autobus odwiedzi w czerwcu osiem miast, a dzięki głosom mieszkańców, przystankiem na trasie będzie także Sosnowiec.

Fot. Wojciech Koziara

O tym, gdzie zatrzyma się muzyczny autobus Red Bulla z Quebonafide na pokładzie, zadecydowali fani rapera podczas głosowania odbywającego się na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide.

Zaangażowanie głosujących było ogromne, łącznie oddano ponad 230 tysięcy głosów. Zażarta rywalizacja na głosy trwała do ostatnich sekund. Nasze miasto uzyskało 28 056 głosów i zajęło 4. miejsce. Dzięki niezwykłej mobilizacji mieszkańców, Quebonafide wystąpi w Sosnowcu.

Trasa rozpocznie się 4 czerwca koncertem w Radomiu. W kolejnym tygodniu raper odwiedzi Sosnowiec (11 czerwca), a jego występ będzie można podziwiać w Parku Sieleckim.

Koncerty w ramach Red Bull Music Presents są wyjątkowe nie tylko ze względu na nietypową scenę, którą jest dach autobusu, ale dzięki plenerowemu i darmowemu charakterowi wydarzenia. Co roku trasa posiada również swój motyw przewodni. Tym razem będą to podróże rapera, o których opowiada jego album „Egzotyka”. Artysta będzie wykonywać utwory właśnie z tego krążka, a historie stojące za ich powstaniem, przeniesione na mobilną scenę, zabiorą publiczność Red Bull Music Presents w pełną niespodzianek muzyczną wędrówkę.

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress