Roczne dziecko wypadło z okna w Katowicach

2018-05-09

We wtorek około godziny 10.00 na ul. Oswobodzenia w Katowicach zauważono leżące na chodniku nieprzytomne dziecko. Na miejsce wysłany został policyjny patrol, który ustalił, że roczny chłopczyk wypadł najprawdopodobniej przez okno z mieszkania na drugim piętrze. 

Wraz z policjantami na miejsce zdarzenia przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, która przetransportowała dziecko do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Funkcjonariusze ustalili, że kilka minut wcześniej doszło do nieszczęśliwego splotu wydarzeń, jak wyjaśniła matka poszkodowanego dziecka, chwilę wcześniej jej roczny syn pozostał sam w pokoju ona z kolei w tym czasie przebywała w kuchni, gdzie wykonywała prace domowe. Po chwili zorientowała się że jej syna nie ma w pokoju. Policjanci na miejscu zbadali stan trzeźwości kobiety.

-wyjaśnia Komenda Miejska Policji w Katowicach.

Stan chłopczyka lekarze ocenili jako ciężki. Funkcjonariusze przesłuchali już świadków w celu ustalenia przebiegu tego nieszczęśliwego zdarzenia. Pewne jest, że matka chłopca była trzeźwa gdy sprawowała nad nim opiekę.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress