Wpadł z narkotykami i skradzionym sprzętem

2018-05-29

Kara 10 lat pozbawienia wolności 25-latkowi mieszkającemu w jednej z miejscowości w gminie Bobrowniki. Na swojej działce mężczyzna uprawiał konopie indyjskie, dodatkowo w jego mieszkaniu znaleziono amfetaminę oraz skradzione z budowy elektronarzędzia. 

Fot: KPP w Będzinie.

Policjanci otrzymują informację o 25-latku hodującym krzewy konopii indyjskiej nie spodziewali się, że zatrzymując mężczyznę wyjaśnią sprawę dokonanych od jakiegoś czasu kradzieży.

Wizyta stróżów prawa na ogródku działkowym należącym do młodego mężczyzny potwierdziła policyjne przypuszczenia. Pod opieką plantatora znajdowały się trzy sadzonki zakazanych roślin. Kolejny sukces przyniosła policjantom wizyta w mieszkaniu 25-latka. W trakcie przeszukania stróże prawa ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę, z której można przygotować prawie 150 działek dilerskich narkotyku. W trakcie „wizyty” w ręce policjantów trafiła też spora ilość elektronarzędzi. Jak się okazało młody mężczyzna na początku maja włamał się do jednego z nowo budowanych domów. Jego łupem padły wówczas narzędzia i sprzęt należący do budowlańców.

- wyjaśnia podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Dalszym losem 25-latka zajmie się teraz sąd i prokurator, grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress