19-latek chciał popełnić samobójstwo

2018-06-07

19-letni mieszkaniec Sławkowa chciał odebrać sobie życie, o swoim zamiarze poinformował w liście członków swoje rodziny. Mama chłopka natychmiast poinformowała o tym policję. Mundurowi chcąc nie dopuścić do tragedii rozpoczęli poszukiwania. 

Po nieco ponad godzinie intensywnych ustaleń i poszukiwań będzińscy stróże prawa natrafili na nastolatka stojącego na wiadukcie.

Młody mężczyzna pozostawił w domu rodzinnym list z treści którego jednoznacznie wynikało, że nosi się z zamiarem targnięcia na własne życie. Wiadomość o planach 19-latka przekazana przez jego matkę niezwłocznie dotarła do dyżurnego będzińskiej komendy. Do odnalezienia nastolatka zaangażowani zostali policjanci na co dzień zajmujący się poszukiwaniem osób. Profesjonalizm i zaangażowanie ze strony będzińskich stróżów prawa pozwoliły na ustalenie dokładnego miejsca pobytu desperata. 

- przekazuje podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy KPP w Będzinie.

Młody mężczyzna planował zakończyć swoje życie skacząc z wiaduktu na drodze krajowej nr 94. Widok policjantów sprawił, że 19-latek zrezygnował z samobójstwa i oddał się w ich ręce.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress