Dąbrowskie wodociągi ruszają z inwestycją

2018-06-13

Już w najbliższy piątek w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Łosień rozpoczyna się pierwszy etap wartej ok. 10 mln zł inwestycji, której celem jest poprawa bezpieczeństwa dostaw wody, minimalizacja awarii i zakłóceń jakości wody w kilku dzielnicach Dąbrowy Górniczej. Inwestycja będzie prowadzona przez Dąbrowskiej Wodociągi. 

Prowadzone od 15 czerwca prace będą wiązać się z pewnymi niedogodnościami dla mieszkańców miasta.

W związku z rozpoczęciem realizacji inwestycji od dnia 15 czerwca 2018 r. od godz. 23:00 do dnia 17 czerwca 2018 r.  w dzielnicach: Błędów, Łęka, Łosień, Okradzionów, Strzemieszyce, Osiedlu Kasprzaka i ulicach: Roździeńskiego, Tworzeń, Zaplecze wystąpią zakłócenia w dostawie wody tj. spadki ciśnienia oraz czasowe pogorszenie jakości wody w zakresie barwy i smaku. Mogą wystąpić również przerwy w dostawach wody. Wówczas woda dostarczana będzie beczkowozami.

- wyjaśniają Dąbrowskie Wodciągi.

Jak tłumaczy przedsiębiorstwo na czas prac system wodociągowy  będzie działał w układzie awaryjnym w związku mieszkańcy wymienionego obszaru proszeni są o ograniczenie zużycia wody do niezbędnych potrzeb (ograniczenie podlewania ogrodów, rezygnację z napełniania basenów itp.).

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności. Zapewniamy, że podejmujemy szereg działań, by niezbędna i potrzebna modernizacja magistrali wodociągowej była jak najmniej odczuwalna dla odbiorców wody.

-przekazują Wodociągi.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress