Festiwal Ludzi Aktywnych już we wrześniu

2018-06-27

Festiwal Ludzi Aktywnych 2018 zbliża się wielkimi krokami. 22 września spotkamy się w Fabryce Pełnej Życia. W tym roku uczestnicy będą musieli wykazać się jeszcze bardziej niż w latach ubiegłych. Warto przygotować coś, czego nie spodziewają się mieszkańcy i zaproponować coś niezapomnianego.

Do 2 lipca pracownicy Centrum Aktywności Obywatelskiej – ul. Sienkiewicza 6a czekają na zgłoszenia stowarzyszeń, fundacji, klubów wolontariusza, spółdzielni socjalnych, klubów sportowych i żeglarskich, kół gospodyń, ochotniczych straż pożarnych oraz nieformalnych grup inicjatywnych działających na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.

Wypełnione zgłoszenie fip 2018 należy przesłać na adres e-mail: cao@dabrowa-gornicza.pl lub przynieść osobiście do siedziby Centrum Aktywności Obywatelskiej – ul. Sienkiewicza 6a

Każda zgłaszająca się organizacja wypełnia formularz samodzielnie. Nawet jeśli wydarzenie przygotowywane jest z innym podmiotem – formularz należy wypełnić formularz osobno, a w odpowiedniej rubryce wpisać, że to działania wspólne.

Źródło: UM w Dąbrowie Górniczej

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress