Nowe oblicze remizy w Preczowie

2018-06-20

W ostatni piątek czerwca zgodnie z umową ma zakończy się remont remizy OSP w Preczowie w Gminie Psary. Wykonawcą przedsięwzięcia jest firma INFOPOL GAZ Marlena Handel-Szczerba z Bytomia, a jego koszt wynosi 347 891,68 zł.

Zdjęcia zamieszone na stronie gminy ukazują zupełnie nowe oblicze remizy. Obiekt zmienił się nie do poznania, a jego wnętrze stało się nowoczesne dzięki wykorzystaniu panujących trendów. Prace remontowe objęły nowoczesną salę bankietową, zamontowano system klimatyzacji oraz zmodernizowano pomieszczenia kuchni i magazynu podręcznego.

Na sali wykonano podwieszany sufit z płyt gipsowo-kartonowych, w którym zabudowano układ klimatyzacji oraz wykonano obudowę ścian i grzejników ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna dekoracyjnego w różnych odcieniach. Ponadto zamontowano 5 dużych i 94 małe wiszące lampy, 2 kotary na scenie, w tym jedną rozsuwaną mechanicznie, ekran i projektor multimedialny oraz reflektory LED.

- czytamy na stronie UG Psary.

W ścianach i podłogach kuchni i magazynu podręcznego pojawiły się nowe płytki, wymieniono także drzwi wewnętrzne między: kuchnią, a magazynem, salą bankietową, a klatką schodową oraz do pomieszczenia dla orkiestry.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress