Nowi zawodnicy w MKS-ie Będzin

2018-06-05

MKS Będzin pozyskał dwóch nowych zawodników, kontrakt z klubem na kolejny rok przedłużył też grający już w barwach Będzina, Łukasz Kozub. 

Fot: MKS Będzin

Pierwszym zawodnikiem pozyskanym przez MKS Będzin w bieżącym okienku transferowym jest Adrian Buchowski.  Nowy nabytek MKS-u, mierzący 194 cm wzrostu, urodził się 30 września 1991 roku  i ostatnie dwa sezony spędził Indykpolu AZS Olsztyn.

 Po dwóch sezonach w Olsztynie, gdzie często pełniłem rolę „strażaka”, czuję głód gry i chcę pokazać pełnię moich umiejętności, to na co tak naprawdę mnie stać .

- przekazał Adrian Buchowski.

W nowym sezonie klub z Będzina będzie reprezentował także Jake Langlois, 26-letni Amerykanin w poprzednim sezonie reprezentował, piątą siłę włoskiej Serie A, Gi Group Monza.

Mierzący aż 208 cm wzrostu zawodnik reprezentuje obecnie Stany ZJednoczone w rozgrywkach Ligi Narodów. W minioną sobotę nowy nabytek MKS-u zanotował świetny występ, w wygranym przez „Jankesów” spotkaniu z Koreą Południową 3:0 (25:23, 25:21, 25:11). Przyjmujący zdobył 15 punktów (14 atakiem i 1 blokiem), będąc najskuteczniejszym graczem na boisku. 

- przekazuje MKS Będzin.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress