Pijany mężczyzna pogryzł policjanta

2018-06-05

40-letni mieszkaniec Będzina swoje dwukrotne spotkanie z policjantami może zakończyć trzyletnią odsiadką w więzieniu. Najpierw stróże prawa sprawdzali czy mężczyzna sprawuje opiekę nad dziećmi pod wpływem alkoholu, później interweniowali w sprawie rodzinnej awantury. 

Podczas pierwszej z interwencji mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, jednak opieką nad dziećmi zajęła się jego trzeźwa żona. Po kilku minutach policjanci zostali zmuszeni by wrócić na miejsce wcześniejszych działań.

Tym razem 40-latek postanowił rozliczyć się ze swoją sąsiadką, którą podejrzewał o zainicjowanie „wizyty” policjantów w jego mieszkaniu. Pijany mężczyzna wszczął awanturę z kobietą, której nie ostudziło nawet przybycie funkcjonariuszy. Widok patrolu wyraźnie rozjuszył furiata. Nie pomogło wezwanie do zachowania zgodnego z prawem.W trakcie interwencji mundurowi zmuszeni byli użyć środków przymusu bezpośredniego.

- czytamy w policyjnym komunikacie.

Pijany mężczyzna próbując walczyć z mundurowymi ugryzł jednego z policjantów w nogę. Dalszym losem 40-latka zajmie się teraz sąd i prokurator. Za znieważenie i napad na stróżów prawa grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress