Pobicie pięcioosobowej rodziny

2018-06-04

Na terenie Rodzinnych Ogórków Działkowych w Sosnowcu doszło do pobicia pięcioosobowej rodziny. Sprawcy napaści to 28 i 30-leni mieszkańcy Sosnowca.


Informacje o niebezpiecznym zajściu otrzymał Komisariat Policji IV w Sosnowcu. Na miejsce zdarzenia w celu sprawdzenia zgłoszenia zostali wysłani funkcjonariusze.

Po przybyciu na miejsce policjanci zastali zgłaszającą interwencję kobietę. Powiedziała ona policjantom, iż w dniu dzisiejszym przyszła do teścia i teściowej wraz z mężem i córką. W pewnym momencie z sąsiedniej działki przeskoczyło dwóch mężczyzn, którzy zaczęli bić w pierwszej kolejności mężczyzn a następnie zgłaszającą, jej teściową oraz córkę. W chwili, gdy sprawcy zauważyli, iż zgłaszająca dodzwoniła się do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego oddalili się z miejsca zdarzenia.

- przekazuje KMP w Sosnowcu.

W skutek pobicia teść zgłaszającej miał wybitego zęba i rozciętą wargę. Pierwszy ze sprawców ataku został zatrzymany na drugiej z działek, policjanci ustalili wówczas rysopis drugiego mężczyzny i przekazali dyżurnemu.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy KP IV drugi ze sprawców został zatrzymany po kilku minutach w rejonie pobliskich garaży, gdzie wszczął awanturę z dwoma mężczyznami.

-wyjaśniają policjanci.

Obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu i byli bardzo agresywni. Za popełnione przestępstwa mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress