Policja poszukuje sprawców pobicia w strefie kibica (wideo)

2018-06-26

Po zakończeniu pierwszego meczu reprezentacji z Polski z Senegalem w dąbrowskiej Strefie Kibuca doszło do czynnej napaści na członka służby porządkowej. Policjanci wciąż poszukują sprawców zdarzenia.

Po przeanalizowaniu zapisów monitoringowy dąbrowska komenda zdecydowała się na opublikowanie wizerunku sprawców pobicia.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej poszukują mężczyzn w wieku około 25 – 35 lat, wzrostu około 175 – 180 cm, krępej budowy ciała, ubranych w krótkie spodenki koloru niebieskiego oraz białą i czarną koszulkę bez rękawów, którzy w dniu 19 czerwca 2018 roku na terenie dąbrowskiej Strefy Kibica dokonali czynnej napaści na pracownika służby porządkowej.

- mówi asp. szt. Mariusz Miszczyk, oficer prasowy KMP w Dąbrowie Górniczej.

Sprawa rozpatrywana jest nie jako pobicie a naruszenie nietykalności cielesnej członka służby porządkowej, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanych mężczyzn lub były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 11, tel. 32 63 94 255.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress