Quebonafide w Sosnowcu wystąpi 11 czerwca

2018-06-07

Już 11 czerwca w Sosnowcu wystąpi Quebonafide, raper jest gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Music Presents, w ramach której muzyczny autobus odwiedzi w osiem miast. Sosnowiec znalazł się na trasie dzięki głosom mieszkańców.

Fot. Wojciech Koziara

Zaangażowanie głosujących było ogromne, łącznie oddano ponad 230 tysięcy głosów. Zażarta rywalizacja na głosy trwała do ostatnich sekund. Nasze miasto uzyskało 28 056 głosów i zajęło 4. miejsce. Dzięki niezwykłej mobilizacji mieszkańców, Quebonafide wystąpi w Sosnowcu. 

- komentuje sosnowiecki magistrat.

Trasa Red Bull Music Presents startuje 4 czerwca koncertem w Radomiu. W kolejnym tygodniu raper odwiedzi Sosnowiec (11 czerwca), a jego występ będzie można podziwiać w Parku Sieleckim.

Jak czytamy na stronie Redbull.Music koncerty zaplanowane w ramach trasy są wyjątkowe nie tylko ze względu na nietypową scenę, którą jest dach autobusu, ale dzięki plenerowemu i darmowemu charakterowi wydarzenia.  Wydarzenie co roku posiada  swój motyw przewodni. Tym razem będą to podróże rapera, o których opowiada jego album „Egzotyka”.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress