Siłą chciał odebrać swoją rzekomą wypłatę

2018-06-11

W piątkowy wieczór w jednym z mieszkań w centrum Będzina doszło do niecodziennego zdarzenia. W lokum należącym do właściciela firmy transportowej pojawił się jego były pracownik wraz z dwoma, „dobrze zbudowanymi” kolegami, którzy mieli pomóc w odzyskaniu rzekomo zaległej wypłaty.

Mężczyzną, który zastraszając swojego byłego pracodawce chciał odzyskać resztę należnego wynagrodzenia, był 27-letni mieszkaniec Knurowa.

Mimo, iż  pracodawca przelał na rachunek byłego pracownika wynagrodzenie, ten zakwestionował jego wysokość. Mężczyzna wpadł jednak na dość osobliwy pomysł odzyskania reszty pieniędzy. W piątek około godziny 18.00 udał się wraz z dwoma kolegami do mieszkania byłego pracodawcy. Mężczyźni siłą wtargnęli do lokalu i na wyraźne protesty lokatorów nie mieli zamiaru go opuścić. Co więcej w kierunku gospodarza padło wiele gróźb, które w zamyśle napastników miały zmusić go do zwrotu reszty pieniędzy.

- przekazuje KPP w Będzinie.

Wtargnięcie „osiłków” zostało zgłoszone na policję, jednak intruzi jeszcze przed przybyciem stróżów prawa opuścili mieszkanie. 27-latek został zatrzymany po kilku godzinach w miejscu swojego zamieszkania. Za naruszenie miru domowego oraz groźby karalne grozi mu teraz 2 lata więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress