32-latek brutalnie pobił konkubinę

2018-07-13

Prokurator zadecyduje od dalszym losie mężczyzny, który brutalnie pobił swoją 32-letnią konkubinę. Agresora, który wyładował swoją złość na bezbronnej kobiecie zatrzymali policjanci Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach, pełniący służbę na ulicach Sosnowca. 

Do pobicia kobiety doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Pogoń. Gdy policjanci pojawili się na miejscu zastali tam roztrzęsioną i poważnie poturbowaną kobietę, której pomocy udzielał jej sąsiad.

32-latka została pobita przez swego byłego konkubenta, który zamknął się w mieszkaniu. Policjanci natychmiast udzielili pokrzywdzonej pierwszej pomocy i wezwali wsparcie. Kiedy trafiła już ona pod opiekę lekarzy, postanowili zająć się sprawcą. 41-latek nie od razu otworzył im drzwi, jednak dzięki stanowczej postawie mundurowych zorientował się, że opór nie ma sensu. Został obezwładniony i zatrzymany.

 czytamy w policyjnym komunikacie.

Mężczyzna był kompletnie pijany w wydychanym przez niego powietrzu było ponad 3 promile alkoholu. Pobita kobieta trafiła do szpitala, agresor został umieszczony w areszcie. Damski bokser za swój czyn może trafić do więzienia na dwa lata.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress