Letnia Akademia ruchu w Dąbrowie Górniczej

2018-07-10

Chcesz poruszać się w wakacje i zadbać o swoje bezpieczeństwo? Jeśli tak, to Letnia Akademia Ruchu w Dąbrowie Górniczej jest właśnie dla Ciebie. Organizatorem akcji związanej z samoobroną jest dąbrowska Straż Miejska. 

Zajęcia w ramach Letniej Akademii poprowadzi wielokrotny Mistrza Świata w Kickboxingu Cezary Podraza, na co dzień m.in. trener przygotowania fizycznego dąbrowskich strażników.

Udział w zajęciach nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia czy zapisywania się. Warunkiem koniecznym przystąpienia do kursu jest złożenie przez uczestniczkę/ka pisemnego oświadczenia o zwolnieniu z odpowiedzialności instruktora kursu oraz wyrażenie pisemnej zgody na utrwalanie i publikację wizerunku za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu informacji i promocji projektu „Letnia akademia samoobrony”. Od osób nieletnich wymagana jest pisemna zgoda na udział podpisana przez opiekunów prawnych.

- wyjaśnia dąbrowski magistrat.

Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.15 -17.15 w lipcu w Hali Centrum i sierpniu – w hali przy ul. Swobodnej.

W ramach zajęć będziemy mogli poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną, nauczyć się praktycznej samoobrony i walki wręcz oraz aspektów identyfikowania, ocenienia oraz unikania zagrożeń.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress