Pierwsza gminna Senioriada (wideo)

2018-07-04

Blisko 220 osób wzięło udział w I Gminnej Senioriadzie zorganizowanej w Psarach. Taka frekwencja to niebywały sukces. W ramach wydarzenia Seniorzy mogli oddać się wspólnej integracji i miło spędzić czas. 


Nie da się ukryć że psarscy seniorzy to aktywna w gminie grupa społeczna, która chętnie angażuje się we wszelkie inicjatywy.

W ramach I Senioriady, uczestnicy wydarzenia rywalizowali między sobą, w aż 6 konkurencjach podzielonych na część zręcznościową i intelektualną.Psarscy seniorzy w pełni angażowali się w wykonanie każdego z powierzonych im zadań. W chwilach przerwy chętnie opowiadali o swoich klubach.

Na I Senioriadę w Psarach zaproszone zostały także zaprzyjaźnione kluby z innych miast.

Wydarzenie odbyło się na otwartym w maju kompleksie rekreacyjno-sportowy przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Psarach. Obiekt został zagospodarowany tak, by mogli z niego korzystać wszyscy mieszkańcy gminy niezależnie od wieku.

W gminnej Senioriadzie wzięli udział przedstawiciele: Klubu Seniora Brzękowice-Goląsza pod przewodnictwem Lidii Dróżdż, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Malinowic pod przewodnictwem Teresy Olesińskiej, Klubu Seniora z Psar pod przewodnictwem Ewy Kozieł oraz Klubu Seniora Podróżnika z Sarnowa pod przewodnictwem Małgorzaty Ilony Pasek.

Autor: Sandra Karaś

Lektor: Martyna Daczkowska

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress