Płaciła podatki w Sosnowcu, wygrała samochód

2018-07-02

Zakończyła się druga edycja sosnowieckiej loterii „Samochód za pit”. W tym roku nagrodę główną zdobyła mieszkająca od urodzenia w Sosnowcu Pani Ewelina. Rozlosowano również 10 nagród dodatkowych:  5 czytników Kindle oraz 5 rowerów.

Fot: UM w Sosnowcu

Pomysł z akcją to strzał w dziesiątkę. Brałam udział także w poprzedniej edycji, ale szczęście uśmiechnęło się do mnie w tym roku. Bardzo się cieszę z takiej niespodzianki. Jestem sosnowiczanką od urodzenia, kocham to miasto i jestem dumna z faktu, że w nim mieszkam.

 – podkreślała szczęśliwa zwyciężczyni loterii.

Do tegorocznej edycji loterii „Samochód za Pit”zgłosiło się 3666 sosnowiczan. 3485 osób skorzystało z możliwości elektronicznego zgłoszenia, 181 poprzez wrzucenie formularza do głosowania do urny.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w loterii. Co warte podkreślenia wśród osób, które brały udział w II edycji 489 z nich  po raz pierwszy rozliczyły się w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym. Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej.

 - powiedział prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Przypomnijmy, że loteria zorganizowana przez agencję Ambasada Marek przy współudziale Urzędu Miasta Sosnowca to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców miasta i zachęcenie ich by podatki płacić właśnie w Sosnowcu.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress