Sportowe otwarcie miejskiej plaży w Będzinie

2018-07-05

Godziny warsztatów na świeżym powietrzu, gorące latynoskie rytmy i beach party – takie atrakcje będą czekały 7 lipca, w sobotę, od godz. 15:00 na Plaży Miejskiej w Będzinie. Szykuje się bardzo sportowe otwarcie nowej miejskiej atrakcji.

Fot: UM w Będzinie

Otwarcie miejskiej plaży rozpocznie się od mash it up fitness z Jagodą Węgrzyniak i dwóch godzin plażowej zumby, którą poprowadzą: Paco Mbengue – rodowity Senegalczyk oraz doskonale znany z będzińskich maratonów zumby, Radek Nosal.

Będą również zajęcia samby, a na najmłodszych mieszkańców będą czekać dmuchańce, wata cukrowa i malowanie twarzy. Ochłodę zapewnią nam zraszacze wodne.

O godz. 19:00 wystąpi zespół muzyki kubańskiej IMPACTO. Usłyszymy gorące rytmy m.in. z elementami salsy, marengue i hip-hopu. Występom będzie towarzyszył oryginalny taniec w wykonaniu wszystkich członków grupy.

- zapowiada UM w Będzinie.

Na będzińskiej plaży przez cały okres wakacji będzie realizowany projekt  „Aktywna plaża”.

To letnia akademia fitness i tańca ze zróżnicowanymi zajęciami ruchowymi i tanecznymi dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Zapraszamy na zajęcia cross, zumba, mash it up fitness, tabata, hip-hop, kettlebell, locking, bachmata, salsa, judo i joga.

 - dodaje UM.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress