65-letni gwałciciel trafił do aresztu

2018-08-10

Decyzją sosnowieckiego sądu 65-letni gwałciciel trafił do aresztu. Mężczyzna zwabił do swojego mieszkania 58-letnią mieszkankę Zawiercia oferując jej pracę.

Ofiara nieświadoma grążącego jej niebezpieczeństwa przyjęła ofertę pracy zarobkowej. W mieszkaniu mężczyzny sprawy zaczęły toczyć się w zupełnie innym kierunku.

Mężczyzna zatrzymany przez policjantów kryminalnych z sosnowca został umieszczony w areszcie i tam będzie przebywał przez 3 miesiące oczekując na dalsze decyzje sędziego w jego sprawie. 65-latek, jak ustalili śledczy pracujący nad tą sprawą, zwabił do mieszkania w Sosnowcu również mieszkankę Zawiercia oferując tam pracę. Kobieta nie przypuszczała, że sprawy w mieszkaniu mogą potoczyć się zupełnie w inny sposób. Zawiercianka po tym jak została skrzywdzona uciekła z mieszkania i bezpośrednio skierowała się do Policji w Zawierciu.

- wyjaśnia KMP w Sosnowcu,

Na komendzie kobieta złożyła stosowne wyjaśnienia, dzięki którym pracę nad sprawa mogli rozpocząć policjanci z Sosnowca. Poczynione przez śledczych czynności zakończyły się zatrzymanie gwałciciela. Mężczyźnie grozi kara 12 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress