Już dzis eskalator. Będą utrudnienia

2018-08-24

Już dziś od godziny 18.00 do 23.30 będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym przy Parku Sieleckim w Sosnowcu. Utrudnienia spowodowane będą przez organizowaną tą imprezę plenerową.

W związku z organizacją Eskalatora w Parku Sieleckim zamknięta zostanie wschodnia część jezdni 3 Maja, na odcinku od ul. Parkowej do ul. Zamkowej. Ruch pojazdów prowadzony będzie objazdem: ul. Wawel i Narutowicza.

W tym czasie zostaną wprowadzone trasy objazdowe dla linii autobusowych nr: 35, 88, 91, 100, 106, 299, 622, 935 i 811.

Autobusy pojadą z ul. 3 Maja ulicami Wawel i Narutowicza, do włączenia się na trasy rozkładowe na ul. 3 Maja. Przystanki „Sosnowiec Sielec Park” i „Sosnowiec Sielec Kąpielisko” zostaną wyłączone z obsługi. 

Na trasie objazdowej do obsługi zostaną włączone następujące przystanki: „Sosnowiec Wawel”, „Sosnowiec Wawel Kościół”, „Sosnowiec Sielec Szkolna” i „Sosnowiec Sielec Osiedle Zamkowa”, za wyjątkiem linii nr 811, która będzie obsługiwała tylko przystanki „Sosnowiec Wawel Kościół” i „Sosnowiec Sielec Osiedle Zamkowa”.

- informuje KZK GOP.

Ruch od strony Środuli do centrum będzie odbywał się normalnie.

Przypomnijmy, że na sosnowieckiej scenie w ramach kolejnej edycji Eskalatora wystąpią : Smolasty, Białas, Ania Dąbrowska i Gromee.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress