Nieodpowiedzialna matka z promilami

2018-08-27

Choć alkohol i opieka nad dzieckiem to fatalne połączenie, to wciąż nie brakuje nieodpowiedzialnych rodziców „wspomagających się” w wypełnianiu rodzicielskich obowiązków. W ostatnim czasie sosnowieccy policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę dzielnicy Juliusz, która mając ponad dwa promile alkoholu sprawowała opiekę nad dwójką swoich dzieci.

Informacje o kompletnie pijanej matce mundurowi otrzymali od przechodniów widzących nietrzeźwą kobietę z malutkim dzieckiem na ręku.

To kolejny przykład na to, że mieszkańcom naszego miasta nie jest obojętny los małych dzieci, których rodzice zachowują się skrajnie nieodpowiedzialnie. To właśnie przechodnie zawiadomili policjantów o tym, że na jednej z ulic dzielnicy Juliusz stoi kompletnie pijana kobieta z malutkim dzieckiem na ręku. Pod jej „ opieką” miało znajdować jeszcze jedno, nieco starsze dziecko.

- przekazuje KMP w Sosnowcu.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali 37-latkę z 1,5 rocznym dzieckiem. Pod opieką pijanej kobiety było jeszcze jedno dziecko w wieku 10 lat. Podczas badania okazało się, że w powietrzu wydychanym przez kobietę jest ponad 2 promile alkoholu. O jej dalszym losie zadecyduje teraz Prokurator.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress