Sosnowiczanin zamordował swoją żonę (wideo)

2018-08-23

73-letni mieszkaniec Sosnowca zamordował swoją 72-letnią żonę. To właśnie on zgłosił w poniedziałek rzekome odnalezienie zwłok kobiety w ich wspólnym mieszkaniu w dzielnicy Zagórze.

Jak ustalili policjanci mężczyzna próbował zacierać ślady dokonanej przez siebie zbrodni.

W poniedziałek 73-letni mieszkaniec Sosnowca zgłosił odnalezienie w swoim mieszkaniu zwłok żony. Martwa kobieta miała obrażenia głowy. Policjanci szybko zorientowali się, że opisywany przez męża ofiary przebieg wydarzeń nie jest prawdziwy. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do zabójstwa swojej żony i uparcie trzymał się przedstawionej przez siebie wersji.

- relacjonuje asp. szt. Sonia Kepper, oficer prasowy KMP w Sosnowcu.

Śledczy byli pewni, że mężczyzna mija się z prawdą, w ciągu dwóch dni intensywnej pracy, policjanci zgromadzili dowody wskazujące na jego udział w zbrodni.

Pozwoliło to na przedstawienie 73-latkowi zarzutu zabójstwa. Podejrzany, skonfrontowany z ustalonymi przez kryminalnych faktami, ostatecznie przyznał się do winy.

- dodaje oficer prasowy KMP w Sosnowcu.

W środę sosnowiecki sąd zadecydował tymczasowym aresztowaniu 73-latka na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić nawet dożywotnie więzienie.

Fot/Wideo: Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress