Wakacyjne rytmy i nocna jazda na karuzelach już w sobotę w Legendii!

2018-08-17

Wakacyjne weekendy i ciepłe, letnie wieczory służą doskonałej zabawie również po zapadnięciu zmroku. Wszyscy, którzy chcieliby przeżyć inną niż zwykle sobotnią imprezę, powinni koniecznie pojawić się 18 sierpnia w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku. Chorzowski park rozrywki zaprasza na kolejną odsłonę Legendia at Night, tym razem pod hasłem Summer Vibes Music Party. Dla uczestników wydarzenia, poza nocną jazdą na urządzeniach, przygotowano szereg atrakcji, m.in. piana party.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie zaprasza do spędzenia jednej z ostatnich wakacyjnych sobót podczas imprezy Legendia at Night Summer Vibes Music Party. Wydarzenie zaplanowano na 18 sierpnia i jest to przedostania już odsłona nocnej zabawy w wesołym miasteczku w tym sezonie (ostatnia odbędzie się 1 września).

Tradycyjnie już bawimy się od godz. 21:00 do północy, jednak tym razem przygotowaliśmy dla naszych gości dodatkowe atrakcje. Przede wszystkim zabawę z DJ’em, który zagra największe hity lat 90-tych, ale także najnowsze letnie przeboje. Dodatkowo odbędzie się piana party, a nasi goście mogą spodziewać się również upominków od partnerów wydarzenia. Wieczór w Legendii może być świetnym before party przed dalszą częścią wakacyjnej nocy.

– zachęca Izabela Kieliś, brand manager Legendii.

Summer Vibes Music Party będzie odbywać się w strefie eventowej w sąsiedztwie lubianej przez miłośników mocnych wrażeń atrakcji Circus Hoppala. Muzyce granej przez DJ’a towarzyszyć będzie efektowna iluminacja świetlna. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się Red Bull, Aperol, Eska Summer City, a także ekipa Żużlu na Śląsku, która podczas tego niezwykłego wieczoru zaprosi wszystkich chętnych na mecze żużlowe, które już we wrześniu odbędą się na Stadionie Śląskim.

Informację nadesłała Izabela Kieliś, brand manager Legendii.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress