Zbigniew Podraza rezygnuje, o prezydenture powalczy jego zastępca

2018-08-28

Po 12 latach piastowania urzędu prezydenta Dąbrowy Górniczej, Zbigniew Podraza postanowił przekazać ster młodszemu pokoleniu. W nadchodzacych wyborach i kampanii wyborczej urzędujący prezydent będzie wspierał swojego zastępcę Marcina Bazylaka.

Fot: Strona Marcin Bazylak/Facebook

Zbigniew Podraza o swojej decyzji poinformował wczoraj wieczorem, w trakcie spotkania z bliskimi współpracownikami.

Ostatnie 12 lat to niesamowity czas, w którym udało nam się zbudować markę Dąbrowy Górniczej i wytyczyć drogę rozwoju, którą miasto powinno podążać także w kolejnej kadencji. Kadencji, w której nie będę już prezydentem Dąbrowy Górniczej. Podjąłem decyzję, aby ustąpić miejsca połączeniu młodości i samorządowego doświadczenia, których gwarantem jest mój pierwszy zastępca Marcin Bazylak. 

- powiedział podczas spotkania Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowy Górniczej.

Dodatkowo na swoim fanpagu na facebooku urzędujący prezydent zaznaczył, że będzie aktywnym uczestnikiem kampanii wyborczej Marcina Bazylaka.

Kandydat na prezydenta, Marcin Bayzylak dziekował za poparcie i wyraził gotowość do podjecia wyzwania jakim jest start w wyborach. Dziś na jego oficjalnym fanpagu „Strona Marcin Bazylak” pojwił się krótki filmik w którym kandydat na urząd prezydenta dziękuje za słowa wsparcia i zachęca do rozmowy o losach Dąbrowy Górniczej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress