Chciał uciec wyrzucając narkotyki

2018-09-03

Po krótkim pościgu  policyjni wywiadowcy z KMP w Sosnowcu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie sporą ilość amfetaminy. Z zabezpieczonych przez sledczych narkotyków można było przygotować blisko 150 porcji dilerskich.

Fot: KMP w Sosnowcu

Uciekając, 20-latek próbował pozbyć się „ trefnego towaru”, wyrzucając go w krzaki, to jednak nie przeszkodziło policjantom w ujęciu mężczyzny.

Kilka minut po północy, patrolując dzielnicę Zagórze, policyjni wywiadowcy zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich na widok policjantów jadących samochodem, rzucił się do ucieczki. Nie bez powodu – zarówno on wiedział co to za samochód i kto nim jedzie, jak i policjanci doskonale znali uciekiniera. Pomimo próby ucieczki, podczas której 20-latek usiłował pozbyć się „trefnego towaru”, wyrzucając opakowanie z nim w krzaki, policjanci dogonili go i zatrzymali, podnosząc również wyrzucone przez niego przedmioty. Jak się okazało, w zawiniątku była amfetamina i to w ilości, która pozwoliłaby na przygotowanie blisko 150 dziełek dilerskich. 

- przekazuje KMP w Sosnowcu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. 20-latek usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa, a prokurator zadecydował o objęciu go policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, sprawca może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress