Sosnowieckie Dni Seniora

2018-09-03

W dniach 8-9 września Sosnowcem rządzić będą Seniorzy. W sobotę o godz.10.00 spod budynku Urzędu Miejskiego zaplanowano przemarsz korowodu Seniorów do Parku Sieleckiego, gdzie wręczone zostaną klucze do Bram  Miasta.Od godziny 11.00 rozpocznie się wspólne świętowanie.Będą występy, konkursy, liczne atrakcje także dla najmłodszych. Tego dnia dla Seniorów zaśpiewa ELISE.

W niedzielę od 10.00 zapraszamy na Grę Miejską. Start na Stawikach przy ulicy Kresowej. Od 11.00 występy, konkursy, karaoke oraz mnóstwo atrakcji.Gwiazdą dnia będzie Silver Dance. Ponadto przygotowano wiele imprez towarzyszących.We wtorek 4 września o godz.18.00 w Bibliotece przy ul.Zegadłowicza zaplanowano wieczór poetycki.W czwartek zawody pływackie na basenie przy ul. Bohaterów Monte Cassino a w piątek rajd pieszy i wystawę fotografii Grażyny Bialik.

Serdecznie zapraszam seniorów i wszystkich Sosnowiczan  do wspólnego świętowania, które odbędzie się w najbliższy weekend.   Cieszę się żę sosnowieccy seniorzy tak aktywnie włączają się życie miasta i mam nadzieję, że w tym roku w Dniach Seniora weźmie udział jeszcze więcej osób niż przed rokiem. Oferta jest naprawdę ciekawa i jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Szczegółowy program obchodów Sosnowieckich Dni Seniora dostępny jest na stronie internetowej www.senior60.sosnowiec.pl  jak również w Urzędzie Miejskim, ul.3 Maja 33 w pokoju 430 na III piętrze lub pod numerami telefonów 32 296 23 01, 32 296 23 06  lub 32 296 23 22.

Źródło: UM w Sosnowcu

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress