Wandal zniszczył tablice na biurze poselskim

2018-09-05

W połowie sierpnia w Dąbrowie Górniczej doszło do zniszczenia tablic informacyjnych na siedzibie biura poselskiego Posła na Sejm Roberta Warwasa. Policja poszukuje sprawcy wandalizmu oraz świadków zdarzenia. 

fot: KMP w Dąbrowie Górniczej

Akt wandalizmu, do którego doszło w Dąbrowie Górniczej nie jest jedynym do jakiego doszło w ostatnim czasie w Zagłębiu. Plakaty i banery polityków związanych z Prawem i Sprawiedliwością były wielokrotnie niszczone, co mogliśmy zauważyć na ulicach miast.

Do zniszczenia tablic na biurze poselskim doszło w niedzielę 19 sierpnia 2018 roku o godz. 21.13 przy ul. 3-go Maja – róg ul. Dąbrowskiego w Dąbrowie Górniczej.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zniszczenia tablic informacyjnych umieszczonych na elewacji budynku poprzez ich zamalowanie dokonał mężczyzna poruszający się na rowerze, którego wizerunek publikujemy poniżej.

- wyjaśnia dąbrowska komenda.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 11 osobiście lub telefonicznie pod nr telefonów do prowadzącego postępowanie: 32 6394 258 lub do dyżurnego dąbrowskiej jednostki policji pod nr 32 6394 255.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress