Dobry rok dla gminy Psary (video)

2019-02-06

Gmina Psary to jedna z najprężniej rozwijających się gmin naszego regionu. Jej rozwój widoczny jest za sprawą licznych i równomiernych inwestycji, jakie lokalny samorząd realizuje, usprawniając mieszkańcom praktycznie każdą dziedzinę życia.

Ubiegły rok pod tym względem również był udany, o czym szczegółowo opowiedział wójt Tomasz Sadłoń na Podsumowaniu 2018 roku, jakie miało miejsce w najbardziej spektakularnej tegorocznej inwestycji – nowoczesnym Centrum Usług Społecznych.

Uroczyste otwarcie nowego wielofunkcyjnego ośrodka Centrum Usług Społecznych odbyło się w piątek, 25 stycznia. Głównym punktem programu był występ doskonale wszystkim znany Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, który swoją spektakularną aranżacją śląskiego folkloru wprowadził licznie zgromadzoną publiczność w wyjątkowy nastrój.

Podczas wydarzenia osoby wyróżniające się w dziedzinie kultury na rzecz lokalnej społeczności zostały uhonorowane kryształami kultury.

Mamy nadzieję, że występ grupy „Śląsk” to dopiero początek wyjątkowych wydarzeń kulturalno – artystycznych. Co przyniesie przyszłość, tego nie wiemy. Jednak patrząc na dotychczasowy rozwój gminy Psary, zarówno jej obecni mieszkańcy, jak i ci przyszli mogą spać spokojnie.

Autor: Michał Hankus

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress