Kulturalnie i rozrywkowo – Dzień Kobiet w Będzinie (video)

2019-03-12

Choć Dzień Kobiet to tylko jednodniowe święto, będzińskie władze miasta postanowiły je przedłużyć. Wszystko po to, aby Panie mogły oderwać się od swoich codzienności i przez dłuższą chwilę na ich twarzach zagościł uśmiech.

Huczne świętowanie rozpoczęto już w czwartek, kiedy to w filii Ośrodka Kultury w Grodźcu swoją muzyką wszystkich porwał Jacek Borkowski. Następnym punktem programu był piątkowy występ wszystkim dobrze znanego Kabaretu OT.TO w Teatrze Dormana. Korzystając z okazji, jeszcze zanim kabareciarze wyszli na scenę, zapytaliśmy ich jakiego typu żarty zaprezentują licznej publiczności tego wieczoru.

  - Staramy się komentować ten świat, który zastaliśmy i w którym żyjemy.
  - Śmiejemy się trochę z samych siebie.
  - Będzie na pewno o najlepszych dietach dla Pań i dla Panów. Będzie o tym, co byłoby, gdybyśmy byli samochodami.
  - Myślę, że jeździlibyśmy w kółko!

Gromkie brawa i owacja na stojąco mogły wskazywać, że Paniom przypadł nietuzinkowy rodzaj humoru zaprezentowany przez wyjątkowe trio tworzące formację OT.TO. My postanowiliśmy jednak się upewnić i zapytaliśmy o te wrażenia osobiście.

  - Bardzo mi się podobało. OT.TO znam z wielu programów telewizyjnych. Kiedyś w Łodzi ich widziałam, dlatego też z przyjemnością przyszłam.
  - Dzisiejszy wieczór był najwspanialszy od początku roku. Piękny dzień, piękne wspomnienia, a występ rewelacyjny.
  - Otto to znany kabaret już od trzydziestu lat – tak jak panowie mówili. Są w formie, dalej nie ustępują miejsca innym kabaretom, a w ogóle to jest idealna okazja, aby podziękować władzom miasta, a głównie prezydentowi Łukaszowi Komoniewskiemu

– mówili wyraźnie podekscytowani widzowie.
Dlatego, również i my przyłączamy się do tych podziękowań, bo mimo tego, że kobiety pochodzą z Wenus, a mężczyźni z Marsa, należy je szanować i doceniać każdego dnia, nie tylko przy okazji Święta Kobiet.

Autor: Michał Hankus

FacebookTwitterWykopGoogle+

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress