O nas

Kanał 99 – Twoja Lokalna Telewizja – powstał oficjalnie w marcu 2011. Od początku naszym celem było stworzenie niezależnego medium, którego odbiorcą będą głównie mieszkańcy regionu Zagłębia Dąbrowskiego. Z tego bowiem regionu pochodzi większość naszych materiałów.

Pierwszym etapem po uruchomieniu stacji było tworzenie materiałów video, ich publikacja w Internecie i emisja w sieci kablowej. W 2014r. uruchomiliśmy dla Was serwis informacyjny, gdzie oprócz materiałów video pojawiają się materiały tekstowe, zdjęcia, zapowiedzi wydarzeń w regionie i kilka innych pozycji. Wszystko zebrane w jednym miejscu.

Nasi dziennikarze pochodzą z regionu Zagłębia Dąbrowskiego i dobrze znają nasze realia. To dzięki nim udało się wykreować nowe medium na naszym rynku.

Materiały u nas dotyczącą całego spektrum zagadnień. Mamy tu newsy, informacje sportowe, informacje kulturalne. Jest strefa otwarta gdzie każdy może spróbować swych sił jako dziennikarz i przesłać nam swój materiał, a wybrane z nich będą publikowane na stronie portalu i pójdą na emisję.

Ważnym działem są też materiały interwencyjne, za pośrednictwem których mieszkańcy naszego regionu mają możliwość podzielenia się swoimi problemami, a później wspólnie z nimi szukamy na nie rozwiązania.

Obecnie kanał99 dociera do kilkunastu sieci kablowych, również takich które zlokalizowane są poza obszarem Zagłębia. Tam możecie zobaczyć wszystkie materiały video w jakości HD.
Na naszym portalu informacyjnym miesięcznie odnotowujemy 50-60.000 odwiedzin. Co ważne liczba cyklicznie rośnie :)

Pamiętajcie – jesteśmy zawsze na miejscu. Tam gdzie media mainstreamowe nie mogą tam jesteśmy my. Jesteśmy dla Was – piszcie, dzwońcie, zaglądajcie do redakcji.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej ekipy pisz tutaj

Jeśli chciałbyś się reklamować u nas zobacz dział reklama

Martyna Daczkowska
Dziennikarka
Martyna jest z nami prawie od samego początku. To z kanałem 99 poznawała tajniki pracy dziennikarki telewizyjnej. Teraz uczy innych :)
Magdalena Tworek – Hołda
Magda jest z nami od czerwca 2014. Wcześniej pracowała już w mediach lokalnych. Teraz to w Kanał 99 poznaje i relacjonuje dla Was na bieżąco problemy Zagłębia i nie tylko.
Jurek Tyrański
Operator/montażysta
Jurek to śląska krew w zagłębiowskiej ekipie. Przychodząc do nas miał już duże doświadczenie w pracy z kamerą w telewizji. Został u nas, a my dzięki temu możemy obserwować jego malowidła video na stronach kanałowych.
Marek Moś
Operator/montażysta
Marek jest pracownikiem z najkrótszym stażem, ale wcale nie mniejszym zaangażowaniem niż cała reszta. Nigdy wcześniej nie pracował w telewizji, ale ma duże doświadczenie w pracy z kamerą. Często ratuje nam sytuacje, bo jest na miejscu i ma najbliżej :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress