Nie tylko kobiety uwielbiają wyglądać modnie, dużą uwagę do swoje prezencji przywiązują również panowie. Niezależnie od tego jaki masz styl na Targowisku Miejskim w Będzinie znajdziesz wszystko to co powinno znaleźć się w szafie modnego mężczyzny.  Panowie znajdą tutaj zarówno odzież sportową jak i eleganckie i stylowe garnitury.

Można kupić klasyczny garnitur typu szersze spodnie, szersza marynarka, to bardziej dla starszych osób. Można kupić fajny garniturek sportowy, gdzie są bez kantów spodnie, jest to taliowany garnitur. Można wykorzystać sobie samą marynarkę do jeansów, same spodnie można sobie wykorzystać.

- mówi Magdalena Marszałek, sprzedawca. Najmodniejsze w tym sezonie garnitury panowie znajdą również na stoisku Kazimierza Blecharczyka.

Można u nas kupić garnitury od 164-194, od 72 w pasie do 130 w pasie. W tym sezonie najlepiej sprzedającym się garniturem jest granat i niebieski.

- komentuje Kazimierz Blecharczyk, sprzedawca. Na będzińskim targowisku panowie znajdą również stoiska z wygodnym obuwiem, różnorodne modele i szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

To wszystko polskie modele, całe ze skóry, staramy się robić buty różnego gatunku. Pełen zakres, staramy się robić wszystko co idzie i co jest najmodniejsze.

- wyjaśnia Andrzej Nowakowski, sprzedawca. Na innym stoisku bez najmniejszego problemu wybierzemy coś na chłodniejsze dni. Dobrej jakości odzież wykonana ze skóry sprawdzi się idealnie.

Ponieważ teraz jest lato to zainteresowanie jest głównie kurtkami motocyklowymi i kamizelkami również na motocykle. Na jesień można kupić kurtki krótkie, długie, skórzane, ocieplone, nieocieplone. Od marynarek począwszy do takich 3/4 długich.

- wymienia Wiesław Kaca, sprzedawca. Na targowisku panowie bez najmniejszego problemu ubiorą się od stop do głów. Na udane zakupy do Będzina zapraszamy w każdą środę i sobotę.